Program SMYK & spółka

Kopalnia Soli „Wieliczka”

10% rabatu
na zakup biletów na zwiedzanie Trasy Turystycznej

Ważny do: 30.11.2023

Jak skorzystać z rabatu:

Kod widoczny wyłącznie dla członków programu SMYK & spółka.
Aby poznać kod rabatowy:Szczegóły promocji:

Rabat 10% obowiązuje na dwa rodzaje biletów:
• Bilet rodzinny (2+2) na zwiedzanie Trasy Turystycznej w j. polskim
• Bilet dla dzieci i młodzieży na zwiedzanie Trasy Turystycznej w j. polskim

Zasady przyznawania zniżek na zwiedzanie Trasy Turystycznej w Kopalni Soli „Wieliczka” dla posiadaczy karty Programu lojalnościowego SMYK & spółka dostępne w punktach sprzedaży Kopalni oraz na stronie www.kopalnia.pl

Gdzie:

Trasa Turystyczna - Szyb Daniłowicza ul. Daniłowicza 10, 32-020 Wieliczka
Zobacz na mapie
Tel.: 12 278 73 02
Email: informacja@kopalnia.pl

Kopalnia Soli „Wieliczka” to magiczne miejsce, które pozostawia pozytywne wspomnienia na całe życie. Wędrując po wielickich podziemiach zobaczysz niezwykłe, wykute w soli majestatyczne wyrobiska, w których zachowały się ślady dawnych technik wydobycia soli.

Na Trasie Turystycznej, która obejmuje 3,5-kilometrowy odcinek, położony na głębokości od 64 m do 135 m, znajduje się m.in. kaplica św. Kingi (najokazalsza podziemna kaplica) i wiele innych niepowtarzalnych miejsc. Wśród nich trzy jeziora solankowe, monumentalne konstrukcje ciesielskie, rzeźby i płaskorzeźby z soli.

Zwiedzając wielicką kopalnię, wpisaną w 1978 r. na Pierwszą Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zgłębisz tajniki historii Polski, poznasz górnicze dziedzictwo, odkryjesz fenomen matki natury i sił przyrody. Na szczególny podziw zasługuje praca wielu pokoleń górników, którzy przez stulecia cierpliwie, kawałek po kawałku drążyli solną skalę. Po zakończeniu zwiedzania możesz zakupić pamiątki, odpocząć i zjeść posiłek w restauracji 125 metrów pod ziemią.

Trasa Turystyczna jest udostępniona do zwiedzania codziennie z wyjątkiem: 1 stycznia, 1 dnia Świąt Wielkanocnych, 1 listopada, oraz 24 i 25 grudnia. Szczegółowe informacje na stronie: www.kopalnia.pl

www.kopalnia.pl