Najczęściej zadawane pytania

1. Jak dołączyć do programu SMYK & spółka?

Aby dołączyć do programu lojalnościowego należy założyć konto na smyk.com oraz dokończyć rejestrację na stronie programu: https://www.smyk.com/login?action=program-rejestracja

Formularz rejestracji wymaga podania poniższych danych:
1. Adres e-mail
2. Stworzenie hasła
3. Datę urodzenia
4. Numer telefonu
5. Kod pocztowy

2. Co otrzymam jako klubowicz programu SMYK & spółka?

Z programem lojalnościowym zyskujesz na każdych zakupach w sklepach SMYK i na SMYK.com – każda złotówka wydana na zakupach w SMYK to 1 puzzel.

Za 333 puzzle otrzymasz bon o wartości 10 zł na kolejne zakupy. Dodatkowe korzyści czekające na każdego klubowicza to:

- rabaty u partnerów programu SMYK & spółka (zniżki dla Ciebie i Twoich najbliższych do muzeów, parków tematycznych na kawę i wiele więcej)

- zwroty w sklepach stacjonarnych SMYK bez paragonu

- historia wszystkich Twoich zakupów w jednym miejscu

- specjalne oferty i rabaty dostępne tylko dla Klubowiczów

- rabat na urodziny Twojego smyka – po dodaniu informacji o dziecku w Drzewie Rodzinnym otrzymasz 10% rabatu na całe zakupy w SMYK (z wyłączeniem zestawów LEGO oraz perfum).

Indywidualny kod rabatowy jest ważny 14 dni od momentu wydania w sklepach stacjonarnych SMYK i na SMYK.com). Kod otrzymasz drogą mailową 14 dni przed urodzinami dziecka. Aby otrzymać kod, musisz dodać informacje o urodzinach minimum 35 dni przed datą urodzin.

3. Jak korzystać z programu SMYK & spółka?

W sklepie stacjonarnym:

Pamiętaj, aby zawsze skanować swoją kartę programu lojalnościowego przy każdej transakcji w sklepie stacjonarnym SMYK. Dzięki temu otrzymasz puzzle za każde swoje zakupy, dodatkowo dzięki temu będziesz w stanie dokonać zwrotu w sklepie bez potrzeby podawania paragonu.

Jeśli nie masz przy sobie swojego telefonu aby pokazać kartę programu kasjerowi w sklepie, możesz zawsze podać swój numer telefonu który podano podczas rejestracji w programie.

W sklepie online SMYK.com:

Po dołączeniu do programu i zalogowaniu na konto na SMYK.com lub w aplikacji SMYK – otrzymasz puzzle za każdy swój zakup w sklepie online. Puzzle za zakupy zostaną doliczone po odebraniu całego zamówienia ze smyk.com.

4. Dlaczego warto zapisać się do Newslettera SMYK oraz wyrazić zgodę na komunikację SMS?

Dzięki wyrażeniu zgody na komunikację e-mail oraz SMS będziesz zawsze otrzymywać informacje o naszych promocjach oraz ofertach specjalnych przygotowanych tylko dla Ciebie.
Swoje zgody marketingowe możesz zawsze aktualizować w ustawieniach swojego konta na SMYK.com

5. Kiedy zostaną naliczone moje puzzle za zakupy?

Najpóźniej 24 godziny po zakupach w sklepie stacjonarnym, dla puzzli z zakupów w sklepie online SMYK.com puzzle zostaną naliczone najpóźniej 24 godziny po odebraniu pełnego zamówienia.

6. Jak długo ważne są moje puzzle?

Puzzle są ważne przez 24 miesiące od momentu naliczenia ich na Twoim koncie.

7. Jak długo ważne są moje oferty rabatowe?

Za każde 333 puzzli otrzymasz bon o wartości 10 zł, który jest ważny 30 dni od momentu jego wydania. Bon i jego kod zapisane będą w zakładce „Moje bony” na stronie programu. W aplikacji SMYK będą widoczne w zakładce oznaczonej kartą programu. Informacje o nowym bonie otrzymasz poprzez wiadomość mail oraz SMS.

Przy jednej transakcji możesz wykorzystać maksymalnie jeden bon.

Oferta urodzinowa dla Twojego dziecka (po dodaniu informacji o dziecku w drzewie rodzinnym) jest ważna 14 dni od momentu wysłania kodu rabatowego na 10% rabatu na całe zakupy (z wyłączeniem zestawów LEGO oraz perfum). Kod otrzymasz mailem na 14 dni przed urodzinami dziecka.

8. Dodanie karty fizycznej do konta SMYK & spółka.

Jeśli posiadasz kartę fizyczną SMYK & spółka możesz dodać ją do konta online programu. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wszystkich promocji i funkcji programu. Po dokonaniu rejestracji na stronie programu, przejdź do zakładki „Moja karta” i skorzystaj z funkcji przypisania nowej katy do konta.