Program SMYK & spółka

COSTA COFFEE

30% na kawy i herbaty klasyczne w kawiarniach Costa Coffee

Ważny do odwołania

Jak skorzystać z rabatu:

Kod widoczny wyłącznie dla członków programu SMYK & spółka.
Aby poznać kod rabatowy


Do skorzystania z oferty potrzebny jest kupon w postaci kodu alfanumerycznego dostępnego w programie partnerskim SMYK & spółka. Przed złożeniem zamówienia należy poinformować baristę o posiadaniu kodu rabatowego.

Szczegóły promocji:

30% na kawy i herbaty klasyczne w punktach Partnera, tj. na: Espresso, Espresso Lungo, Podwójne Espresso, Ristretto, Espresso Macchiato, Podwójne Espresso Macchiato, Corto, Mocha Corto, Americano, Americano z mlekiem, Flat Black, Flat White, Flat Mocha, Caffé Latte, Cappuccino, Iced Americano, Iced Flat White, Iced Latte, Iced Cappuccino, Herbata klasyczna 6 smaków
Skorzystać z oferty możesz raz dziennie, generując swój kod rabatowy

Gdzie

Kawiarnie Costa Coffee na terenie całej Polski, z wyłączeniem kawiarni zlokalizowanych na lotnisku Chopina w Warszawie i w punktach Expo. Znajdź swoją kawiarnię: https://www.costacoffee.pl/lokalizacja/znajdz-kawiarnie

Zawitaj do świata Costa Coffee! Świata stworzonego przez dwóch braci – Sergio i Bruno, z wielkiej miłości do kawy! Ich pasja i włoski temperament sprawiły, że Costa Coffee pokochali Brytyjczycy, a po nich – cały świat! 🌎 Od ponad 50 lat wyjątkowe mieszanki kaw braci Costa zachwycają swoim smakiem i aromatem. Cała tajemnica Costa Coffee skrywa się w ciągłym dążeniu do perfekcji. Tylko 5% światowych upraw kawy odpowiada standardom Costa Coffee. Wszystkie pochodzą wyłącznie z certyfikowanych przez Rainforest Alliance upraw.

Zasmakuj kaw Costa Coffee w różnych odsłonach. Odwiedź jedną z naszych 130 klimatycznych kawiarni i poznaj kuszące wypieki, chrupiące pieczywo 🥖🥐 wypełnione po brzegi składnikami najwyższej jakości, świeżo wyciskane soki i wiele innych smakowitości. Rozkoszuj się aromatycznymi kawami Costa Coffee w zaciszu swojego domu, zabierz nasze specjały w podróż, albo do pracy. Ciesz się wyjątkowym aromatem kawy ☕ oraz pysznymi przekąskami, gdzie tylko zechcesz.

Więcej informacji: https://www.costacoffee.pl/nasze-menu
Regulamin